Busturs
 
 
Rozkład jazdy

Linia: Wodzisław Śląski - Rybnik

Przystanki Godziny odjazdów

F F, 6 F F, 6 F F
Wodzisław Śl. Os. Dąbrówki 6.15 8.15 9.30 13.10 14.35 16.15
Wodzisław Śl. Os. XXX-lecia 6.16 8.16 9.31 13.11 14.36 16.16
Wodzisław Śl. Szpital 6.17 8.17 9.32 13.12 14.37 16.17
Wodzisław Śl. Szkoła 6.18 8.18 9.33 13.13 14.38 16.18
Wodzisław Śl. DK 6.20 8.20 9.35 13.15 14.40 16.20
Radlin Dworzec Kolejowy 6.22 8.22 9.37 13.17 14.42 16.22
Radlin Osiedle 6.24 8.24 9.39 13.19 14.44 16.24
Obszary DK 6.25 8.25 9.40 13.20 14.45 16.25
Rybnik Popielów Skrzyżow. 6.30 8.30 9.45 13.25 14.50 16.30
Rybnik Niedobczyce Paryż 6.34 8.34 9.49 13.29 14.54 16.34
Rybnik Smolna Osiedle 6.38 8.38 9.53 13.33 14.58 16.38
Rybnik Dworzec Kolejowy 6.40 8.40 9.55 13.35 15.00 16.40
Rybnik Śródmieście 3 Maja 6.42 8.42 9.57 13.37 15.02 16.42

F - Kursuje od poniedziałku do piątku
6 Kursuje w soboty

Linia: Rybnik - Wodzisław Śląski

Przystanki Godziny odjazdów

F F, 6 F F, 6 F F
Rybnik Śródmieście 3 Maja 7.15 8.55 10.05 14.05 15.14 17.15
Rybnik Śródm. Urszulanki 7.16 8.56 10.06 14.06 15.15 17.16
Rybnik Smolna Osiedle 7.20 9.00 10.10 14.10 15.17 17.20
Rybnik Niedobczyce Paryż 7.24 9.04 10.14 14.14 15.23 17.24
Rybnik Popielów Skrzyżow. 7.28 9.08 10.18 14.18 15.27 17.28
Obszary DK 7.33 9.13 10.23 14.23 15.32 17.33
Radlin Osiedle 7.34 9.14 10.24 14.24 15.33 17.34
Radlin Dworzec Kolejowy 7.36 9.16 10.26 14.26 15.35 17.36
Wodzisław Śl. DK 7.38 9.18 10.28 14.28 15.37 17.38
Wodzisław Śl. Szkoła 7.39 9.19 10.29 14.29 15.38 17.39
Wodzisław Śl. Szpital 7.40 9.20 10.30 14.30 15.39 17.40
Wodzisław Śl. Os. XXX-lecia 7.41 9.21 10.31 14.31 15.40 17.41
Wodzisław Śl. Os. Dąbrówki 7.42 9.22 10.32 14.32 15.40 17.42

F - Kursuje od poniedziałku do piątku
6 Kursuje w soboty